Close

17/06/2010

LED Konferansı ve yarışması için son 15 gün!

Led Sistem, Teknoloji ve Uygulamaları’nın sergileneceği LED Fuarı, 30 Eylül – 3 Ekim 2010 tarihlerinde İDTM İstanbul Expo Center’da sektörü 6. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor.

İlk kez 2007 yılında İstanbul’da, ikincisi Ankara’da ISAF Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenen LED Fuarı, günümüzün hızlı gelişen ve hızla yaygınlaşan LED ürünlerine yönelik faaliyet gösteren sektör firmaları ile ürünlerin kullanıcılarını bir araya getiren yurt içindeki tek etkinlik.

LED Fuarı, yıllardır günlük hayatımızda var olan ancak yeterli tanınmamasından dolayı kullanımının yaygın olmadığı ürünlerin ve teknolojinin daha yaygın kullanılması, alt pazarlara yayılması, bayilik ağının kurulması ve bu ürünlerin bilinirliğinin artması açısından önemli. İlk yılından itibaren sektör firmaları ve kullanıcıları tarafından ilgi ile karşılanan ve takip edilen fuar, Türkiye’de ilk LED fuarı olarak sektörün önemli bir eksikliğe cevap veriyor.

LED Sistemleri, teknolojileri ve uygulamaları alanlarında faaliyet gösteren firmaların ülkemizde ürün ve uygulamalarını sunabilme imkânı bulabilecekleri LED FUARI sektör firmalarını potansiyel alıcılar ile bir araya getirmeyi, sektörün gelişimine katkıda bulunmayı, paneller ve çözüm gösterileriyle bilgilendirmeyi ve sektörün pazar payını arttırmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin ilk LED Konferansı ve LED Yarışması’nın da yapılacağı fuarda Yarışma ve konferans katılımları için son on beş güne girilmiş bulunuyor. Konferans bildiri gönderimleri ve yarışma soruları için son tarih 1 Temmuz. İlgililere duyurulur.

Fuar İDTM İstanbul Fuar Merkezi’nde 30 Eylül – 03 Ekim 2010 tarihlerinde 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Ayrıntılı bilgi için: http://istanbul.ledfuari.com/index.php?page=1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir