Close

15 December 2014

Karanlıkta parlayan evde yapabileceğiniz bir masa

PLDKaranlikMasa1Bu karanlıkta parlayan masa, size yüksek teknoloji işi bir çalışmaymış gibi görünebilir ancak aslında evinizde yapabileceğiniz kadar basit. İhtiyacınız olan birkaç tane Selvi ağacı tahtası, foto-parlak pudra, reçine, biraz araç gereç ve çok az yağ.

PLDKaranlikMasa2dollarstorecrafts.com adresindeki köşe yazarı ve girişimci Man Crafts bu masayı nasıl yapabileceğinize dair önemli ipuçları veriyor. Bu ipuçlarına göre foto-parlak pudrayı reçine ile karıştırmalısınız. Sonrasında karışımı doğal olarak delikleri olan Selvi ağacı tahtalarını doldurmak için kullanmalınız. Doldurulmuş tahtalar güneşte kaldıktan sonra geceleri mükemmel bir şekilde parlayan harika şekillere sahip bölümler elde etmiş olacaksınız.

PLDKaranlikMasa3
PLDKaranlikMasa4

Haber kaynağı: http://www.boredpanda.com/glowing-resin-table-mike-warren/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

One Comment on “Karanlıkta parlayan evde yapabileceğiniz bir masa

murat
04 April 2016 at 09:33

Instagram’dan glowtable hesabını inceleyebilirsiniz.

Yerli üretim olarak yapmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *