Close

20 July 2018

IstanbulLight Aydınlatma Tasarım Zirvesi 2018

11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi 19-22 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşiyor. Bu seneki fuar kapsamında 2.’si düzenlenecek olan IstanbulLight Aydınlatma Tasarım Zirvesi, 21-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Türkiye ve Dünya’dan önemli konuşmacılara ev sahipliği yapacak zirvenin organizasyonu UBM tarafından yapılırken, PLD Türkiye de destekçiler arasında yer aldı.

Etkinliğin amacı, Türkiye’deki aydınlatma tasarımı, gelişimi ve süreçlerini, projeler ve sunumlar aracılığıyla tartışmaya açmak ve meslek ile ilgili bilinirliği arttırmak. Mimarlar, yatırımcılar ve proje ofislerinin katılımıyla zenginleşecek etkinlik programının Ağustos ayı ortası yayınlanması bekleniyor.

Şimdiden ücretsiz kayıt olmak için: Kayıt linki

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *