Close

10 June 2011

Işıkla dünya turu

Kendini ışığa adamışlara müjde! Işık Dünya Turu (Light World Tour) sizi bekliyor. Profesyonel aydınlatma tasarımcısı ol ya da olma. Philips’in Light World Tour yarışmasıyla London, Dubai, New York, Shanghai, Singapore, Amsterdam ve diğer birçok eğlenceli yeri gezebilirsin. Yapman gereken sana ilham veren bir aydınlatma çalışmasının fotoğrafını çekerek

http://www.lightworldtour.com/ adresine yüklemek ve eşini dostunu bu paylaşımdan haberdar ederek, sana oy vermelerini sağlamak. En çok oyu sen alırsan yarışmayı kazanarak üç ay boyunca dünyayı gezme şansını yakalıyorsun. Sana oy veren arkadaşlarına gezdiğin yerlerden küçük hediyeler almak sana kalmış. Gittiğin yerlerde ışık fotoğrafları çekmeyi de ihmal etmiyorsun. Çektiğin fotoğraf veya videoları sitede paylaşarak herkese ne kadar eğlendiğini göstermek de işin son adımı. Dünyayı gezmek için bundan güzel bir fırsat olamaz.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *