Close

27 May 2010

Interlight Moscow

INTERLIGHT MOSCOW 16 senedir Rusya’nın ve yakın coğrafyanın aydınlatma endüstrisini bir araya getien en önemli buluşma noktası.

Bu durum INTERLIGHT MOSCOW Fuarı’nı Rusya’da aktif olan uluslararası firmalar için ideal bir ticari platforma dönüştürüyor.

INTERLIGHT MOSCOW 2009’a, Rusya’nın çeşitli bölgelerinden 20,224 ziyaretçi katıldı. Bu 2008 senesinin katılımcı sayısının hayli üstünde bir rakam oldu. Fuar bugüne kadar 44 ülkeden aydınlatma tasarımcılarını ve aydınlatma malzemesi üreticilerini ağırladı.

Yapılan araştırmalara ve ölçümlere göre ise katılımların % 86’sı fuar hakkında ve pazardaki gelişmeler hakkında düzenli bilgi almayı talep ettiler.

Bu sene gerçekleşecek olan Interlight Moscow’a katılacak olan ziyaretçi sayısının da tahmin edilenden fazla olması bekleniyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.interlight-moscow.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *