Close

25/09/2019

Woman in Lighting (WIL) Türkiye ikinci etkinliği 24 Ekim’de gerçekleşiyor

Woman in Lighting (WIL), aydınlatma tasarımı alanında çalışan kadın profilleri ön plana çıkarmayı hedefleyen dijital bir platform. Geçen sene Light Collective insiyatifi ve Forma Lighting firması sponsorluğunda hayata geçen hareket, ülke temsilcilerinin düzenlediği buluşma toplantıları ile tüm dünyada kendine ses buluyor.

Türkiye temsilciliğini Şebnem Gemalmaz’ın üstlendiği WIL Türkiye’nin ilk etkinliği 21 Haziran’da gerçekleşmişti. İkinci etkinlik ise 24 Ekim tarihinde, saat 19:00’da yine Mimarlar Odası’nda gerçekleşecek. PLD Türkiye olarak canı gönülden desteklediğimiz bu girişimin, sektörde çalışan tüm kadınlara açık çağrısını aşağıda bulabilirsiniz:

Merhaba Sevgili “WIL” üye ve destekçileri,

8 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayan Women in Lighting-WIL hareketi kapsamında hem gündemi takip etmeyi,  hem de diğer ekipler ve  birbirimiz ile iletişimimizi güçlendirmeyi hedefleyen İstanbul Buluşmaları’nın  ikinci etkinliğine davetlisiniz. Etkinlik 24 Ekim Perşembe günü saat 19.00’da Mimarlar Odası’nda gerçekleştirilecektir.

Sektördeki yüzleri tanıyabilmek adına yine kısa sunumların yer alacağı bu  buluşmada kendinizi tanıtmak isterseniz, [email protected] mail adresine cevap vermenizi yeterli olacak. Süre sebebi ile yaklaşık 2 dakikalık konuşamalar öngörüldüğünden,  kişi sayısını 15 kişi ile sınırlamak durumundayız. Bu yüzden maile cevap veren ilk 15 kişi ile başlayacağız. Sunumun içeriği konusunda bir sonraki mailde bilgilendirme yapılacaktır.

Görüşmek üzere.
Sevgiler
Şebnem Gemalmaz
WIL Türkiye Temsilcisi

Bu 15 kişi arasında olmadan, etkinliğe katılmak istiyorsanız, lütfen alttaki linke tıklayarak kayıt olunuz:

https://www.eventbrite.com/e/women-in-lighting-vol2-istanbul-tickets-73945845013

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir