Close

31/05/2019

Woman in Lighting (WIL) Türkiye ilk etkinliği 21 Haziran’da gerçekleşiyor

Woman in Lighting (WIL), aydınlatma tasarımı alanında çalışan kadın profilleri ön plana çıkarmayı hedefleyen dijital bir platform. Geçen sene Light Collective insiyatifi ve Forma Lighting firması sponsorluğunda hayata geçen hareket, ülke temsilcilerinin düzenlediği buluşma toplantıları ile tüm dünyada kendine ses buluyor.

https://womeninlighting.com/

Türkiye temsilciliğini Şebnem Gemalmaz’ın üstlendiği WIL Türkiye’nin ilk etkinliği de 21 Haziran saat 19:00’da Mimarlar Odası’nda gerçekleşecek. PLD Türkiye olarak canı gönülden desteklediğimiz bu girişimin, sektörde çalışan tüm kadınlara açık çağrısını aşağıda bulabilirsiniz:

Merhaba Sevgili “WIL” üye ve destekçileri,

8 Mart 2019 tarihi itibari ile başlayan Women in Lighting-WIL hareketi kapsamında gündemi takip etmeyi, aynı zamamda diğer ekipler ve  birbirimiz ile iletişimimizi güçlendirmeyi hedefleyen İstanbul Buluşmaları’nın  ilk etkinliğine davetlisiniz. Etkinlik 21 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Mimarlar Odası’nda gerçekleştirilecektir.

Sektördeki yüzleri tanıyabilmek adına kısa sunumların yer alacağı bu ilk buluşmada kendinizi tanıtmak isterseniz, [email protected] mail adresine katılım isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Süre sebebi ile yaklaşık 2 dakikalık konuşmalar öngörüldüğünden, katılımcı sayısını 15 kişi ile sınırlamak durumundayız. Bu yüzden geri dönüş yapan ilk 15 kişi ile başlayacağız. Sunumun içeriği konusunda bir sonraki mailde bilgilendirme yapacağız.

Görüşmek üzere.
Sevgiler
Şebnem Gemalmaz
WIL Türkiye Temsilcisi

Bu 15 kişi arasında olmadan, etkinliğe katılmak istiyorsanız, lütfen alttaki linke tıklayarak kayıt olunuz:

https://www.eventbrite.com/e/women-in-lighting-turkey-tickets-62498836703

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir