Close

25/03/2018

“Şehirler İçin Tasarrufun Anahtarı: Akıllı Aydınlatma” Paneli

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, Kamu Teknoloji Platformu tarafından üçüncü kez, 28-29 Mart 2018 tarihlerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Akıllı Şehir konseptinin önemli bir parçası olan Akıllı Aydınlatma da konferansta konuşulacak.

“Küresel Başarı’nın Yeni Anahtarı: Şehirlerin Liderliği” teması ile gerçekleşecek konferans dünyaca ünlü isimleri ağırlıyor. Paris’in efsanevi belediye başkanı Bertrand Delanoe ve New York Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Direktörü Jeff Merritt şehircilik ve teknoloji tecrübelerini paylaşmak üzere Türkiye’ye geliyor.

Konferansta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, CBS Genel Müdürlüğü, Akıllı Şehir Daire Başkanı Yıldırım Bayar moderatörlüğünde, Aydınlatma Portalı Kurucusu Emre Yılmaz ve Logiba Türkiye Genel Müdürü Lütfi Başaran’ın katılımıyla “Şehirler İçin Tasarrufun Anahtarı: Akıllı Aydınlatma” paneli düzenlenecek.

Şehirler İçin Tasarrufun Anahtarı: Akıllı Aydınlatma

Tarih: 28 Mart 2018
Saat: 16.30 – 17.15
Yer: BTK, Eskişehir Yolu 10.Km No: 276 Çankaya/Ankara

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://www.akillisehirlerkonferansi.com/

Tarih: 28-29 Mart 2018
Saat: 08.30 – 17.45

2 gün sürecek konferansta; 100’e yakın konuşmacı, 60’dan fazla belediye misafir edilecek. Kamu-özel sektör arasında önemli bir iş geliştirme köprüsü kuran etkinlikte aynı zamanda şehirlerin trafik, enerji, güvenlik, altyapı gibi sorunlarına çözüm aranacak. Şehircilik finansmanı konusunda da yeni açılımların yapılacağı konferansta belediyelerin mega yatırımları için çeşitli modeller tartışılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir