Close

13 September 2010

PLDC 2011 çağrıları başladı

Üçüncü Profesyonel Aydınlatma Tasarımı Kongresi gerçekleşiyor. Üçüncü kongre İspanya Madrid’te müthiş başarılı geçen PLDC 2007 Londra ve PLDC 2009 Berlin kongrelerinin izinde 20-22 Ekim 2011 tarihlerinde gerçekleşecek.

Aydınlatma tasarımı mesleğinin köşe taşlarının kurulması için gerçekleşen iki kongrenin ardından üçüncü adım için başlangıç vuruşu yapıldı. Bu değerli etkinlik sırasında sunum yapmak ve makale sunmak isteyenler için başvurular başladı! Çağrılar mimari aydınlatma tasarımcıları yanında kendini aydınlatmaya adamış eğitimciler ve ve ilişkili disiplinlerden profesyonellere de açık.

Aydınlatma tasarımcılarının bilgilerini paylaştıkları eğitim odaklı bir kongre olan PLDC, üç gün boyunca sürecek olan konferanslardan oluşuyor. Profesyonel Aydınlatma Tasarımı Kongresi anahtar konuşmacılar, sunumlar, üreticiler ve sergileriyle birlikte iyi aydınlatma tasarımını teşvik eden ve destek veren kişi ve kurumları bir araya getirecek.

Kongre 19 Ekim’de açılacak ve 22 Ekim akşamı bir gala gecesiyle kapanacak.

Bu senenin ana başlıkları ise

• Aydınlatma uygulaması araştırmaları

• Aydınlatma uygulaması örnek çalışmaları

• Kent aydınlatması çözümleri

• Profesyonel meslek sorunları şeklinde dört ana başlıkta toplanıyor.

 

Detaylı bilgi için : http://www.pld-c.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *