Close

22 May 2020

Online aydınlatma tasarımı semineri – Nergiz Arifoğlu

UNESCO Dünya Işık Günü kutlamaları çerçevesinde TEPTA tarafından düzenlenen online aydınlatma tasarımı seminerleri devam ediyor.

23 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00’de, Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleşecek olan aydınlatma tasarımı seminerinin konuğu NA LightStyle Aydınlatma Tasarım Ofisi kurucusu ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nde, yönetim kurulu üyesi olarak görev alan Nergiz Arifoğlu olacak.

Arifoğlu, aydınlatma tasarımı ve danışmanlığı yanı sıra; ışığın tasarlanmasının önemini anlatmak ve mesleği tanıtmak amacı ile çeşitli yayınlarda makaleler yazıyor.

Arifoğlu; bu kez son çalışmalarından Galata Kulesi projesinin hikayesinin yanında mesleki deneyimlerinin aktarımı ile ışığa ilgi duyan üniversite öğrencilerine, mimar, elektrik mühendisi ve yatırımcılara seslenecek.

Etkinlikler hakkında bilgi ve katılım için gerekli bilgiler,  TEPTA’nın sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *