Close

25/09/2013

LED Konferansı 2013

Enerji Bakanlığı desteğiyle bu yıl 5.’si düzenlenecek LED Konferansı, 27-28 Eylül tarihlerinde İFM İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. PLD Türkiye Dergisi Editörü Emre Güneş’in de “LED’e Aydınlatma Tasarımcısı Bakışı” isimli panelde moderatör olarak katılacağı konferans, LED hakkında birbirinden farklı konu ve konseptleri ele alarak sektör meraklılarını yeniden buluşturmayı hedefliyor.

Konferans kapsamında LED aydınlatma, LED’li ürünler, LED teknolojisindeki gelişmeleri içeren konularda sektör, sanayici, akademisyen, uygulayıcı ve son kullanıcılar bir araya gelecek. Konferansta LED ve OLED Üretimi, LED’in Aydınlatmada Kullanımı, LED’in mimari, reklam görsel gibi diğer kullanım ve üretim alanları da tartışılacak.

LED Konferansı, LED&LED Lighting Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleniyor. Türkiye’de aydınlatma sektörüyle ilgilenen herkesi buluşturan konferans bu yıl, aydınlatma tasarımcılarını da ağırlıyor. 27 Eylül Cuma günü saat 14:00-15:30’da Türkiye’nin önemli aydınlatma tasarımcılarından Korhan Şişman ve Zeki Kadirbeyoğlu “LED’e Aydınlatma Tasarımcısı Bakışı” başlıklı bir panelde konuşmacı olarak katılacak. PLD Türkiye Dergisi Editörü Emre Güneş’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde  aşağıdaki başlıklar irdelenecek:

– LED kullanırken/specify ederken nelere dikkat edilmeli?
– Özellikle tercih edilen/kaçınılan uygulama veya alanlar neler?
– Güncel projelerde yaşanan sıkıntılar neler?
– Üreticilerden beklentiler neler? Doğru/güvenilir tedarikçi olmak için neler yapılmalı?
– Mimarlar/ tüketiciler LED seçerken nelere dikkat etmeli?

www.ledkonferansi.com

Konferans programı için: LED Konferansı Programı

*Kayıt için: http://ledkonferansi2013.ticketforevent.com/tr

*Kontenjan sınırlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir