Close

17 February 2010

LED Fuarı

Led Sistem, Teknoloji ve Uygulamaları’nın sergileneceği LED Fuarı, 30 Eylül – 3 Ekim 2010 tarihlerinde İDTM İstanbul Expo Center’da sektörü 6. kez biraraya getirmeye hazırlanıyor.

İlk kez 2007 yılında İstanbul’da düzenlenen LED Fuarı, günümüzün en hızlı gelişen ve yine hızla yaygınlaşan LED ürünlerine yönelik faaliyet gösteren sektör firmaları ile ürünlerin kullanıcılarını biraraya getiren yurt içindeki tek etkinlik.

LED Fuarı, yıllardır günlük hayatımızda varolan ancak yeterli tanınmamasından dolayı kullanımının yaygın olmadığı ürünlerin ve teknolojinin daha yaygın kullanılması, alt pazarlara yayılması, bayilik ağının kurulması ve bu ürünlerin bilinirliğinin artması açısından çok önemli.

Kullanım alanı her geçen gün artan ve daha yaygın kullanılmaya başlanan LED Sistemleri, teknolojileri ve uygulamaları alanlarında faaliyet gösteren firmaların ülkemizde ürün ve uygulamalarını sunabilme imkanı bulabilecekleri LED FUARI sektör firmalar ve ürün kullanıcılarını buluşturmayı hedefliyor.

Ayrıntılı bilgi için : http://istanbul.ledfuari.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *