Close

08 October 2020

IstanbulLight, 13. Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi’nin tarihleri 06-09 Ekim 2021 olarak değiştirildi.

07-10 Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan IstanbulLight, 13. Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi’nin tarihleri 06-09 Ekim 2021 olarak değiştirildi.

Karar, stratejik ortaklar; Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD), Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) ve tüm sektör paydaşları ile yapılan değerlendirmeler neticesinde alındı.

Katılımcı ve ziyaretçilerin uluslararası aydınlatma pazarındaki yeni uygulamaları ve teknolojileri yakından izleyip, yeni ticari fırsatları keşfedecekleri ve sektör profesyonelleri olarak deneyimlerini paylaşabilecekleri fuarın hazırlıklarına hızla devam ediliyor.

Her dönem olduğu gibi, 2021 yılında da sektörün önemli ticaret ve pazarlama platformu olmak hedefleniyor.

Tarih: 06-09 Ekim 2021 

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

www.istanbullight.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *