Close

10 September 2018

LAMP 83’ün yepyeni ticari platformu; www.isortagimlamp83.com

LAMP 83’ün aydınlatma sektörünün ticari profesyonelleri için geliştirdiği e-ticaret platformu “İş Ortağım LAMP 83”, yeni iş ortaklarıyla hizmet ağını genişletiyor.

LAMP 83’ün e-ticaret platformu “İş Ortağım LAMP 83” www.isortagimlamp83.com faaliyete geçtiği ilk haftalarda İstanbul, Ankara ve Sakarya illerinden toplam altı iş ortağını bünyesine kattı. Platforma, Türkiye’nin farklı bölgelerinden, kurumsal üyelik talepleri gelmeye devam ediyor.

Avrupa Birliği standartlarına göre üretilen ve A++ enerji verimliliği seviyesine ulaşan ürünler ile birlikte LAMP 83 tarafından dağıtımı yapılan dünya markalarının ürünlerinin de yer aldığı platforma üye olan sınırlı sayıdaki LAMP 83 İş Ortakları, stok tutma, yıllık ciro taahhüdü, teminat mektubu verme vb. zorunluluklar olmadan, LAMP 83’ün alışılagelmiş ürün & hizmet kalite bütününden 7/24 online olarak faydalanabiliyor.

81 ilde sınırlı sayıda üye kontenjanı ile hayata geçirilen platform kapsamındaki üye firmalar; ürün/stok bilgilerini online olarak görme; siparişten sevkiyata kadar tüm iş ve işlemleri online yürütebilme; farklı ödeme seçenekleri; uygun sevkiyat maliyetleri; LAMP 83’ten aydınlatma proje hizmeti alma; kendilerine ayrılan sayfalarda firma ve referans projelerini doğrudan tanıtabilme gibi ticari açıdan pek çok avantaja sahip olabiliyor.

LAMP 83 İş Ortağım ekibi gelen başvuruları “İlk gelen, ilk değerlendirilir“ prensibi kapsamında değerlendiriyor.

“İş Ortağım LAMP 83” elektronik ticaret platformu başvuruları için; www.isortagimlamp83.com

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *