Close

01/01/2007

Lamp 83

lamp83-logo’’ Doğru Aydınlatma ’’ vizyonu çerçevesinde , 1963 yılında başlayan aydınlatma ürün ve sistemleri tasarım ve üretim süreci 40 yılı aşan kurum deneyimi ile birleştiğinde LAMP 83 ’ ün en kısa tanımı ortaya çıkmaktadır. Uzmanlaşmış kadrosu ile sadece ürün değil; aydınlatma sistemleri ve müşterilerinin kurumsal marka yapılandırması çalışmalarında da ’’kuruma özel konsept’’ yani kişiselleştirilmiş projelere de imza atan Lamp 83, Türkiye’nin öncü markalarından biri haline geldi.
Üretmekte olduğu ürün ve komponentlerin tasarımlarının kendisine ait olmasına, bu tasarımların tescil edilmesine büyük özen gösteren Lamp 83; endüstriyel ürün tasarım departmanı ve profesyonel Ar&Ge yapılanması iş birlikteliği sonucu sahip olduğu faydalı model, endüstriyel ve marka tescillerinin nicelik ve niteliklerini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Tasarım aşamasında, uluslar arası birçok büyük firmanın kullandığı üç boyutlu Unigraphics programının kullanılıyor olması sayesinde, 3D çizim aşamasında ürüne ait meydana gelebilecek sorunlar incelenip çözülmekte ve olası birçok sorun tasarım üstünlüğüne dönüştürülmektedir.

Çağımızın gerekliliği, standartlara dayalı ’’kalite’’ anlayışını uluslar arası kabul gören kalite sertifikaları ile belgelendiren Lamp 83; kurumsal müşterilerine aydınlatma danışmanlığı, projelendirme, sistem ve ürün temini çalışmalarını bir arada ve en efektif şekilde beliren ihtiyaçların giderilmesi çerçevesinde yerine getirmekte; proje gereği maliyet ihtiyaçları, ürünlerin ekonomik ömürleri ve işletme maliyetleri her Lamp 83 projesinde uzman mühendis kadrolar tarafından hassasiyetle değerlendirilerek müşterilere paket çözümler sunulmaktadır.

Müşteri odaklı ürün geliştirme süreci, alanında uzman elektrik/elektronik mühendisi müşteri temsilcisi kadrosu, müşterilerine sunduğu aydınlatma proje hizmeti ile rakiplerinden ayrılan Lamp 83, ilk olarak 1970 yılında yurtdışına açılmıştır. İngiltere, Polonya, İsveç, Bulgaristan, İrlanda,Yunanistan, Macaristan ve daha birçok ülkede önemli ve saygın projeye imza atan Lamp 83, yurtdışındaki atılımlarını Lamp 83 France ve Lamp 83 Deutcshland ile hızlandırmıştır.

3 ayrı dilde katalog ve 5 kişilik ihracat departmanı ile müşterilerine hizmet veren Lamp 83; 1996 yılından beri katıldığı Milano, Dubai, Moskova, Hannover ve Frankfurt’ta düzenlenen uluslar arası sektör fuarları ile geleceğe dair vizyonunu gerçekleştirmede önemli aşamalar kaydetmiş, Avrupa’nın birçok ülkesinde ürün ve hizmet kalitesini tanıtmayı başarmıştır.

İletişim:

Lamp 83 Aydınlatma San. Ve Tic. A.Ş.

0212 294 70 00 Pbx

www.lamp83.com.tr

[email protected]