Close

11/03/2013

Avrupa İşletmeler Ağı İkili Görüşmeleri, EUROLUCE 2013, 10-11 Nisan

image001

Avrupa İşletmeler Ağı’nın AİA-Milano ve İspanya Dekoratif Aydınlatma Sanayicileri Birliği ile birlikte düzenlediği, İtalya’nın aydınlatma sektörü fuarı EUROLUCE 2013’te, 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde “Firmalar arası İkili Görüşmeler Etkinliği” gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe iç ve dış aydınlatma, endüstriyel aydınlatma, aydınlatma sistemleri, ışık kaynakları, LED/OLED aydınlatma sistemleri vb. alanlarda Türkiye, İtalya, İspanya, Almanya ve Yunanistan’dan katılacak firma yetkililerine ek olarak; dekorasyon, iç tasarım, mimari ve mühendislik firmalarının da etkinlikte yer almaları beklenmektedir. İkili görüşmelere katılan firmalar, fuara ziyaretçi olarak katılan ya da fuarda standıyla yer alan firmalar ile; fuar alanında, önceden ayarlanmış gün ve saatlerde karşılıklı görüşme yapabileceklerdir.

İkili görüşme etkinliğine katılım ücretsizdir ve ikili görüşmeler hakkındaki detaylı bilgiye www.b2match.eu/euroluce2013 adresinden ulaşılabilinir. Euroluce 2013 fuarına dair detaylar ise www.cosmit.it/en/euroluce adresinden alınabilir.

İkili görüşmelere katılmak isteyen firma yetkilileri için son katılım tarihi olan 25 Mart 2013’tür. Firma yetkililerinin bu tarihe kadar www.b2match.eu/euroluce2013 adresinden firma bilgilerini doldurarak kayıt olmaları ve 25-30 Mart 2013 tarihleri arasında da aynı adresten görüşmek istedikleri firmaları seçmeleri gerekmektedir. Kayıt olurken aracı kuruluş olarak “AİA-İstanbul Avrupa Sanayi Odası” seçilmelidir.
Vize, konaklama ve ulaşım organizasyonları firmalar tarafından münferit olarak yapılacaktır.

Etkinliğe katılacak firmaların yeterli sayıya (10) ulaşması durumunda KOSGEB‘in İş Gezisi Desteği’nden yararlanmak için başvuruda bulunabilinecektir. KOSGEB desteği söz konusu olduğunda; firmaların konaklama ve ulaşım ücretlerinin bir kısmını KOSGEB karşılamaktadır.

Detaylı bilgi:

Umut GÜR – 0212 292 21 57 dah. 174 – [email protected]
www.aia-istanbul.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir