Close

24 July 2013

Dijital dergi

pldturkiye_app_600

Professional Lighting Design Türkiye dergisi olarak 2005 yılından beri mimari aydınlatma tasarımının en güzel örneklerine yer verdiğimiz 47 sayı çıkardık.

36. sayıdan beri dergimiz aynı zamanda dijital olarak çıkıyordu. Bir süredir devam eden çalışmalarımız sonunda ise artık tüm sayılarımız dijital olarak da elinizin altında. İster bilgisayar, ister telefon, isterseniz tabletinizden PLD Türkiye dijital sayılarına ulaşmak mümkün. Tüm dijital sayılarımız için:
http://issuu.com/pldturkiye

Eğer okumak istediğiniz sayının numarasını biliyorsanız, direkt olarak o sayıya ulaşmanız da kolay. Tek yapmanız gereken sayı numarasını linkin sonuna yazmak. Örnek: 44. sayı için http://issuu.com/pldturkiye/docs/sayi-44 veya 39. sayı için http://issuu.com/pldturkiye/docs/sayi-39

Hatta ulaşmak istediğiniz sayfayı da biliyorsanız, onu da ekleyebilirsiniz (teknik bir sebepten sayfa sayısına +2 eklemeyi unutmayın). Örnek 43. sayı, 66. sayfa.
http://issuu.com/pldturkiye/docs/sayi-43/68

PLD Türkiye dergisi olarak, bilgi kaynağı olan arşivimizi herkese açmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Işığa ilgi duyan herkesin faydalanması dileğiyle.

Saygılarımızla

Emre Güneş

PLD Türkiye Editörü

 

+ posts

Emre Güneş, Ağustos Teknoloji neferi. PLD (Professional Lighting Design) Türkiye dergisi editörü. Endüstri Mühendisi. Galatasaray Üniversitesi Mezunu. Kurumsal hayatta geçirdiği 10 ay sonrası, aile şirketi içerisinde üzerine düşen görevleri yerine getirmek üzerine kariyerini çizdi. Hiç alakası olmadığı bir işe (editörlük), hiç alakası olmadığı bir sektörde (aydınlatma) girme sebebi de budur. 2006 yılından beri olan bu süreçte, sürekli olarak “aydınlatma tasarımı” ile ilgili okudu, yazdı, çizdi, gezdi, gördü, araştırdı ve etkinlikler düzenledi. 2014 yılı başında ticarete atılarak Ağustos Teknoloji’yi kurdu. İnovatif aydınlatma teknolojilerini Türkiye pazarı ile tanıştırıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *