Close

26 September 2016

ATMK’dan yeni bir seminer daha

atmk-egitim-semineri-2016-2-1Aydınlatma Türk Milli Komitesi’nin (ATMK), kurulduğu 1995 yılından bu yana, en önemli hedeflerinden bir tanesi Türkiye’de aydınlatma alanında eğitim faaliyetlerini organize etmek ve yönetmek.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile düzenlenlediği seminerlerin beşincisini 05 Kasım-03 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirecek.

Planlanan “ATMK Aydınlatma Semineri 2016-2” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç ve dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programı hazırlandı. Aydınlatma alanında çalışan akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilecek olan derslerin; aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşıyacağı öngörülüyor.

Kayıt için: atmk.org.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *