Close

25 November 2016

Arlight 25. Yılını Kutladı

arlight1Arlight 25. ışık yılını, 25 yıldır birlikte olduğu sevenleri, tasarımcıları, mimarları ve mühendisleri ile birlikte kutladı. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ile çok sayıda davetlinin katıldığı kutlamada Arlight Aydınlatma Genel Müdürü Saltuk Erdemli yeni dönem hakkında yenilik haberleri verdi. Var olan fabrikaya ek olarak hazırlanan yeni fabrikanın 2017 yılında hizmete gireceği bilgisini de veren Erdemli, aynı zamanda Ar-ge ve tasarım çalışmalarından da bahsetti. Kutlamada ayrıca, 25 yılı yaşayan, yaşatan Arlight Aydınlatma Genel Müdür Yardımcısı Rufai Özmen ile Arlight Aydınlatma Kurucusu Cemil Arlı’ya tüm çalışanlar adına teşekkür plaketleri verildi.

25.yıl organizasyonuna İstanbul’dan katılan misafirler ertesi gün fabrika gezisinde bulunarak; Arlight Aydınlatma’nın yeniliklerini yakından inceleme fırsatına da sahip oldular.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *