Close

03/07/2019

X. ATMK Semineri; 05 Ekim-02 Kasım 2019

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile ATMK tarafından birincisi 2014 yılında düzenlenen seminerlerin onuncusu, 05 Ekim – 02 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2019-1” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, doğal ışık, iç ve dış aydınlatma kurgularını içeren detaylı bir ders programı hazırlanmıştır. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilen dersler, aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşımaktadır.

“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2019-1” eğitim programı temel bir eğitim semineridir. Düzenlenmesi planlanan, katılımcıların farklı aydınlatma konularında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekleri özel konulu eğitim için, devam etmekte olan bu temel eğitim seminerlerine katılım ön koşul olarak esas alınacaktır. Özel konulu eğitim seminerleri “Yol ve Tünel Aydınlatması” ve “Mimari Aydınlatma” olarak iki ana başlık üzerine birbirine paralel olarak düzenlenecektir.

Eğitim seminerlerinin onuncusu ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

Kayıt formunun doldurulması, kayıt ücretinin ATMK hesabına yatırılması ve kayıt formunun banka dekontuyla birlikte en geç 30 Eylül 2019 tarihine kadar ATMK Sekreterliğine iletilmesi gerekmektedir.

Seminer hakkında detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için:

Tel: +90 537 359 77 97

Website: www.atmk.org.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir