Close

12/03/2020

ATMK Semineri; ‘’Yol ve Tünel Aydınlatması, 13-27 Haziran 2020

Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de enerji verimliliği kapsamında yoğun olarak yürütülen çalışmalar arasında yol ve tünel aydınlatmalarında yeni teknoloji LED esaslı armatürlerin kullanılması sürekli gündemdedir.

Bu gündemi ve gelişmelerini yakından takip edenleri yol ve tünel aydınlatması konularında daha detaylı bilgilendirmek amacı ile ilk özel konulu eğitim ATMK tarafından, 13-27 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

“ATMK YOL VE TÜNEL AYDINLATMASI 2020-1” özel konulu bir eğitimdir. Yol ve tünel aydınlatmasının üründen uygulamaya tüm adımlarını Türkiye ve Dünya’da hali hazırda geçerli mevzuatları dikkate alarak işleyen detaylı bir ders programı hazırlanmıştır. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilecek dersler, bu iki özel aydınlatma konusuna ilgi duyanların çalışmalarına ışık tutacaktır.

Daha önceki duyurularda da belirtildiği gibi, özel konulu eğitimler için, ATMK temel eğitim seminerlerine katılım ön koşul olarak esas alınacaktır.

Eğer bugüne kadar temel eğitim seminerlerimize katılmadıysanız, 13- 27 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek “ATMK YOL VE TÜNEL AYDINLATMASI 2020-1” özel konulu eğitime katılmak için bu ön koşulu sağlamanız adına önemli bir fırsat!

21 Mart – 18 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek “ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2020-1” temel eğitim semineridir. Bu eğitime katılmak ile ilgili detaylı bilgilere www.atmk.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

“ATMK YOL VE TÜNEL AYDINLATMASI 2020-1” için detaylı bilgileri ise aşağıda bulabilirsiniz.

www.atmk.org.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir