Close

29/03/2023

XIII. ATMK Eğitim Semineri; 08 – 17 Mayıs 2023

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hızla büyüme gösteren aydınlatma sektöründeki kişileri, paydaşları ve sektör ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacı ile ATMK tarafından birincisi 2014 yılında düzenlenen seminerlerin on üçüncüsü, 8-17 Mayıs 2023 tarihleri arasında çevrimiçi platformda gerçekleştirilecek.

“ATMK AYDINLATMA SEMİNERİ 2023-1” için aydınlatmanın temel ilkeleri ve kavramlarının yanı sıra, ışık kaynakları, LED’ler, iç ve dış aydınlatma tasarımı, aydınlatma hesapları, mevzuatlar vb. konularda güncel bilgi ve dokümanlarla yenilenmiş detaylı bir ders programı hazırlandı. Konusunda uzman akademisyenler ve sektör uzmanları tarafından verilen dersler, aydınlatma konusuna ilgi duyanlar için kılavuz niteliği taşıyor.

Kayıt formu için tıklayınız.

Seminer ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Seminer, ATMK ZOOM platformu üzerinden çevrimiçi olarak 8 – 17 Mayıs 2023 tarihleri arasında, hafta içi günleri 19:00-22:00 saatleri arası olmak üzere sekiz günü içeren iki haftada, 23 saatte tamamlanacak.

Eğitmenler tarafından hazırlanmış seminer sunum notları PDF olarak derslerin öncesinde katılımcılara iletilecek.

Seminer süresince, hafta içi birer kez, toplamda sekiz (8) yoklama alınacak.

Derslerin tamamlanmasından sonra, ilan edilen tarihte “Değerlendirme Sınavı” yapılacak.

“Seminer Katılım Belgesi” alabilmek için derslerin %75’ine (toplam 8 yoklamanın 6’sında bulunma) devam zorunluğu bulunuyor.

Devam zorunluğunu yerine getirip, Değerlendirme Sınavına giren katılımcıların, sınav sonuçlarını gösteren “Seminer Sınav Sonuç Belgesi”, sınav tarihinden 15 gün sonra gönderilecek.

Kayıt formunun doldurulması, kayıt ücretinin ATMK hesabına yatırılması ve kayıt formunun banka dekontuyla birlikte en geç 3 Mayıs 2023 tarihine kadar ATMK Sekreterliğine iletilmesi gerekiyor.

T.C. Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğü’nün 12.06.2000 tarih, 28184 sayılı yazısına istinaden Kurum, Kurumlar Vergisi’nden muaf. Kayıt ücretine ilişkin yapılan ödeme karşılığında bağış makbuzu verilecek.

+90 537 359 77 97, [email protected][email protected][email protected]

www.atmk.org.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir