Close

20/09/2018

Sylvania’dan aydınlatmada yerli üretim için ilk adımlar

Sylvania, aydınlatma ürün ve çözümlerini Türkiye pazarına yerli üretimlerle sunmaya başladığını açıkladı.

Yerli üretim için yaptıkları çalışmaları ve yeni projelerini anlatmak için IstanbulLight 2018 kapsamında özel bir etkinlik düzenleyerek basın mensupları, aydınlatma tasarımcıları ve sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

19 Eylül Çarşamba günü IstanbulLight 2018 Forum Sahnesi’nde düzenlenen etkinlikte, Haziran ayında ticari kanala yönelik LED panel armatürlerin üretiminin Türkiye’de başlandığı ve ayrıca dış bina cepheleri aydınlatması için de Hera Led ile Türkiye ve Ortadoğu bölgesi için bir işbirliğine gidildiği açıklandı.

Yapay zeka destekli entegre aydınlatma çözümü SylSmart ve bu yıl 50. yıl dönümünü kutlayan Concord markasıyla Sylvania, Türkiye’de aktif olarak devam eden proje çalışmalarını paylaştı.

Sylvania’nın global olarak her bölgede büyüme amacı güttüğünü hatırlatan Sylvania Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Bölge Başkanı Ayhan Şiriner, “Bu hedefle yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Amacımız Türkiye ve Ortadoğu için başlatacağımız bu iş birliğini global mecraya taşımak ve Türk işçisinin emeği olan, Türk ekonomisine katkısı olan bu armatürlerle dünya çapında projelere imza atmak.” dedi.

Sylvania’nın Türkiye’deki yerli üretiminin LED panel armatürlerle başladığını kaydeden Sylvania Türkiye Genel Müdürü Azim Tunçınar, “Bu konuda iş birliklerimiz farklı kanallar için de gelişerek devam ediyor diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir