Close

10 November 2015

Philips Aydınlatma Akademisi seminerleri yeniden başlıyor

PhilipsAkademiAydınlatma tasarımlarının tekniğine uygun olarak gerçekleştirilebilmesi için, bu konuda temel bilgiye sahip olarak teknolojiyle gelişen yenilikleri takip etmek önemlidir. Bu noktadan hareketle Philips Aydınlatma Akademisi seminerleri; sektörde çalışan mimar, elektrik mühendisi ve aydınlatma ile ilgilenen herkes için Kasım ve Aralık aylarında yeniden düzenleniyor.

26-28 Kasım ve 17-19 Aralık tarihlerinde Philips Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecek olan seminerlerin konuları ise şöyle:

  • Aydınlatmanın Temel Kavramları
  • Mimari Aydınlatma Tasarımı + Workshop

Öğrencilere %50 indirim uygulanacak olan seminerin program ve ücretlerine dair daha fazla bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Normal kayıtlar için:

https://www.voltimum.com.tr/seminer/philips-aydinlatma-akademisi-aydinlatma-seminerleri-kasim-aralik-2015

Öğrenci kayıtları için:

https://www.voltimum.com.tr/seminer/philips-aydinlatma-akademisi-aydinlatma-seminerleri-kasim-aralik-2015-ogrenci-kayitlari

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *