Close

10 February 2011

Pharox LED Lambalar Türkiye’de

Pharox LED Lambalar, gerek tasarımı gerek enerji tasarrufuyla iç mekan aydınlatmasının devrimi olarak biliniyor. Ecolumis Aydınlatma bizi bu devrimden mahrum etmeyerek, aydınlatma kalitesinden ödün vermeden enerji tasarrufunda bulunan Pharox LED Lamba’yı Türkiye’ye getirdi. Konaklama, bakım sektörü ve yüksek ışık kalitesine ihtiyaç duyan mekanlar için Pharox LED Lamba, tam bir süper kahraman!

Pharox LED Lamba, tasarruflu olduğu kadar çevreci de. Enerji kaynaklarımızın tükenmeye başladığının bilincinde. Akkor flamanlı lambaya oranla yüzde 90 daha az enerji harcıyor. Dışarıya sıcak beyaz ışık vermesine rağmen kompakt flüoresan lambaya göre daha fazla enerji tasarrufu yapıyor ve bir akkorla kıyaslandığında, kompakt flüoresan lambaların hiçbir dezavantajını içermiyor.

Pharox LED Lamba, cıva içermeyen ve standart bir duya uyan bir lamba olarak, ömrünü 25 yıla kadar sürdürebiliyor. Titreme yapmayarak hemen açılması da diğer bir artısı. Tasarruf sağlaması kadar tasarım kalitesiyle de fark yaratan Pharox LED Lamba çeşitleri, şirketlerin göz bebeği olmayı hedefliyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

One Comment on “Pharox LED Lambalar Türkiye’de

Korhan Şişman
04 April 2011 at 12:07

Yok daha neler..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *