Close

25 September 2019

Mekana özgü performans “KADAR” desteğinizi bekliyor

Kadar / Much from Tevatur The Rumour on Vimeo.

23. İstanbul Tiyatro Festivali’nde Kuzguncuk İskelesi’nde ziyaretçileri ile buluşacak olan oyunumuz KADAR’ın teknik ihtiyaçları için desteğe ihtiyacı var!

2017’den bu yana sanat inisiyatifi Yoğunluk ve sahne sanatları alanında çalışan Proje DifüzyonKral Lear’dan esin alan mekana özgü bir performans üzerine çalışmaktalar. Türkiye Tasarım Vakfı’nın desteğiyle bu yıl nihayet mekanını bulan Kadar 23. İstanbul Tiyatro Festivali’nde Kuzguncuk İskelesi’nde ziyaretçileri ile buluşacak. 

Ekip projenin gerçekleştirilebilmesi ve sürdürülebilmesi için gereken finansmanın sağlanması için kitlesel fonlama platformu olan Fongogo’da bir kampanya başlattı.

İlgili linkten proje detaylarını okuyabilir ve destek olabilirsiniz: https://www.fongogo.com/Project/mekana-ozgu-performans-kadar-desteginizi-bekliyor

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *