Close

13/03/2019

Lightfair 2020 ve 2021’in yer ve tarihleri duyuruldu

Her yıl düzenlenen aydınlatma fuarı ve konferansı, önce tekrar Las Vegas’a, ardından Philadelphia’ya dönüş yapıyor.

Her yıl düzenlenen mimari ve ticari aydınlatma fuarı ve konferansı Lightfair’in 2020 yılında 3 – 7 Mayıs tarihleri arasında tekrar Las Vegas’ta, Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenleneceği açıklandı.

Fuar, tarihi boyunca her yıl doğu ve batı kıyıları arasında dönüşümlü olarak gerçekleştirildi. Lighfair, en son 2014’te Las Vegas’ta düzenlenmişti.

Lightfair yönetici ortağı International Market Centres’in genel müdürü Robert J. Maricich, yaptığı basın açıklamasında, “Lightfair ve Las Vegas, 2020’de gerçekleşecek dönüşümüze zemin hazırlayan güçlü bir performans geçmişine sahip doğal ortaklardır. Her ölçekteki LFI müşterileri, tercih ettikleri batı kıyısı mekânı olarak sürekli Las Vegas’ı dillendiriyor. 2020 fuarı ve konferansı, aydınlatma ve tasarım sektörünün beklediği tüm yenilikler, deneyimler ve rezonansla bu isteği yerine getirecek.”

Lightfair, International Association of Lighting Designers (IALD; Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Birliği) ile Illuminating Engineering Society (IES; Aydınlatma Mühendisliği Topluluğu)’nun ortak sahipliği altında bir organizasyon. Ortak Lightfair sahipliği sözleşmesinde üçüncü taraf olarak 1989’dan bu yana fuarın prodüksiyon ve yönetiminden, şu anda IMC’nin bir parçası olan AMC sorumluydu. Temmuz ayında yapılan basın açıklamasında Robert J. Maricich şunları ifade etti: “AMC ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri bu başarılı fuar organizasyonunda IALD ve IES ile ortaklık yapmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Lightfair, aydınlatma sektörünün önde gelen organizasyonlarından. IALD ve IES ile ortaklığımızı ileriye dönük olarak sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” Temmuz ayındaki basın bülteninde fuarın mevcut markasını kullanmaya devam edeceği de belirtilmişti.

Bu yıl fuar 30. yılını kutluyor. Lightfair 2019, 19-23 Mayıs tarihleri arasında Philadelphia’da, Pennsylvania Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Haber kaynağı: https://www.architectmagazine.com/technology/lighting/lightfair-announces-2020-and-2021-locations-and-dates_s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir