Close

29/05/2022

Light in Plan

Light in Plan, 2001 yılından beri aydınlatma sektörü içerisinde bulunan İç Mimar Emre ÜNLÜ tarafından kurulduğu 2018 yılından bu yana İzmir merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren bir mimari aydınlatma tasarım ofisi.

Yönettiği aydınlatma tasarımı süreçlerinde, konsept ve şematik tasarım, tasarım geliştirme, kontrolörlük ve proje bazlı ürün tasarımı gibi roller üstlenen Light in Plan, bu çalışmaların tamamında aydınlatma tasarımı alanında temel kabul edilen uluslararası standartları baz alıyor.

Light in Plan, geniş tasarım portföyünde ağırlıklı olarak ticari ve sosyal mekanları bulundursa da birçok konut aydınlatma projesini de başarıyla tamamladı.

Aydınlatma tasarım ofisinin kurulduğu andan itibaren sürdürdüğü temel mottosu ise mimari tasarım ilke ve etiğinden şaşmadan mekân estetik ve fonksiyonelliğini arttıracak projeler üretmek, aydınlatma tasarım alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek başta İzmir olmak üzere, misafir olduğu tüm coğrafyalarda elde ettiği tecrübeyi kullanarak mekanlara artı değer katmak ve proje ortaklarına ulaşılabilir aydınlatma tasarımı sunmak.

www.lightinplan.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir