Close

30 September 2020

İstanbul senin – Aydınlatma ürünleri tasarımı yarışmasında ön şeçimi geçen 8 ekip belirlendi.

Daha önce duyurusunu gerçekleştirdiğimiz İstanbul senin – Aydınlatma ürünleri tasarımı yarışması ön seçim süreci tamamlandı ve yarışmaya devam edecek 8 ekip belli oldu.

@ Aydınlatma Teknik Dergisi

26 ekibin katıldığı yarışmada yapılan ön seçim sonucu devam eden 8 ekip şöyle:

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Zeki Kadirbeyoğlu (Ekip temsilcisi)
  • Meriç Kara
  • Mustafa Akkaya
  • Danışmanlar:
  • Ahmet Görsev
  • Mevce Çıracı

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Nadide Ebru Yazar, Mimar & Dr. Öğretim Üyesi
  • Zarif Utku Başkır, Y. Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Seyman Çay, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Mustafa Emre Olur (Ekip Temsilcisi)
  • Danışmanlar:
  • Sevin Çoşkun, Şehir Plancısı
  • Koray Yılmaz Kaya, Elektrik Mühendisi
  • Burak Bıkmaz, Makine Mühendisi

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Derin Sarıyer, İç Mimar & Tasarımcı
  • Ceyhun Akın, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Danışmanlar:
  • Aziz Sarıyer, Tasarımcı
  • Gülin Fırat, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
  • Serter Karataban, Mimar
  • Bülent Durgun, Grafik Tasarımcısı
  • Murat Balaban, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Levent Muslular, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)
  • Seda Özen Bilgili, Yüksek Mimar Restoratör
  • Kerem Asfuroğlu, Aydınlatma Tasarımcısı
  • Saadet Özen, Tarihçi
  • Sema Özen Toth, Yüksek Mimar Restoratör
  • Ruth Anna Fitzsimons, Medya Yöneticisi & Editör

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Evren Başbuğ, Yüksek Mimar
  • Korhan Şişman, İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı
  • Başak Okay Tekir, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Özlem Perşembe, Endüstriyel Tasarımcı (Ekip Temsilcisi)
  • Mümtaz Bademli, Elektronik Mühendisi
  • Deniz Özgür Gönç, Endüstriyel Tasarımcı
  • Evrim Yazıcı, Makine Mühendisi
  • Tuğçe Telci, Endüstriyel Tasarımcı

Ekip listesi:

  • Müellifler:
  • Ece Yalım, Endüstriyel Tasarımcı ve İç Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • M. Oğuz Yalım, İç Mimar
  • Feride Toprak, Endüstriyel Tasarımcı
  • Danışmanlar:
  • Ali Hilmi Akbaş, Makine Mühendisi
  • Şafak Koç, Elektrik Mühendisi
  • Murat Memlük, Peyzaj Mimarı
  • Tevfik Balcıoğlu, Mimar ve Tasarım Tarihçisi
  • Kerem Yazgan, Mimar

İstanbul Senin – Aydınlatma Ürünleri Tasarımı Yarışması’nda ön elemeyi geçen ekipler için projelerin son teslim tarihi 23 Kasım 2020.

Ayrıntılı bilgi: https://konkur.istanbul/duyurular/aydinlatma-on-secim-sonuclari.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *