Close

01 September 2015

“IALD 2016 Aydınlatma Tasarım Ödülleri”ne başvurular açıldı

IALD2016Uluslararası Aydınlatma Tasarımcıları Topluluğu’nun (IALD) bu yıl 33.’sünü düzenleyeceği “Uluslararası Aydınlatma Tasarım Ödülleri” yarışmasının 2016 yılı başvuruları başladı.

Uluslarası düzeyde en eski ve en prestijli mimari aydınlatma tasarımı yarışmalarından olan etkinlik; tasarımda mükemmelliğin evrimini gözler önüne seriyor. Her yıl düzenlenen yarışmanın jüri üyeleri sektörün önde gelen isimlerinden oluşuyor. Projeler, yeni düzlemlere ulaşmış, sıradanlığın ötesine geçmiş, teknik ve estetik mükemmelliğin kriterlerine ulaşmış çalışmalar arasından seçiliyor. Yarışmaya katılacak projelerin 1 Temmuz 2014 tarihinden sonra tamamlanmış olmaları gerekiyor.

Proje teslim tarihleri:

Erken teslim dönemi: Projeler 23 Ekim 2015, saat 23:59’a kadar teslim edilmeli.
Son teslim tarihi: Projeler 6 Kasım 2015, saat 20:59’a kadar teslim edilmeli.

Yarışmaya dair daha fazla bilgi ve sorularınız için IALD Pazarlama&İletişim Müdürü Jessica Brazas ile iletişime geçebilirsiniz.

[email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *