Close

12 February 2010

Hong Kong Lighting Fuarı

Hong Kong Lighting Fuarı

Çin’in merkezinden, Hong Kong’tan, Japonya’dan, Kore’den, Taiwan’dan ve Amerika’dan 235 katılımcının yer alacağı Hong Kong Lighting Fuarı aydınlatma endüstrisinden pazarlamada aydınlatmaya, ev dekorasyonundan dış mekân aydınlatmasına kadar çeşitli kategorileri barındıran sektörleri ağırlıyor.

Bu sene birkaç alan özel temalar için hazırlandı. Örneğin LED aydınlatmalar ve Green Light Zone önemli temalar arasında yer alıyor. Ayrıca diğer konu başlıkları olarak teknik aydınlatma, dekoratif aydınlatma, aydınlatma aksesuarları ve tamamlayıcılar yer alıyor. Fuar aydınlatma ile ilgili düşüncelerinizi ve sınırlarınızı zorlayacak gibi görünüyor çünkü teknolojik gelişmeler seminerler tam bir bilgi alışverişi platformu yaratıyor.

Enerji tasarrufu konusu Led lambaların kulanım oranlarını gitgide artıyor bu sebeple Hong Kong Lighting Fuarı Led aydınlatmalar üzerine gelişen Pazar hakkında geniş bilgilere ulaşmamızı sağlıyor.


Ayrıntılı bilgi için :
http://info.hktdc.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *