Close

26 December 2013

Eşofmanınızın ışığını siz seçin!

PLDLumiDukkan1Lumidizayn tekstil firması, ışığı farklı bir alanda kullanarak Türkiye’de aydınlatma alanına değişik bir bakış açısı kazandırıyor. Herhangi bir ışık kaynağı kullanmadan aydınlanabilen, sınırsız animasyon seçeneği ile kullanıcılara kolaylık sunan Lumi teknolojisini Lumidizayn’ın LumiCapo ürününde bulmak mümkün.

PLDLumiDukkan2Lumidizayn bu teknolojiyi kapşonundan fermuarına kadar ışıldayan eşofmanlar üreterek sunuyor. LumiCapo adı verilen bu eşofmanların ışığını istediğiniz zaman yakıp istediğiniz zaman söndürebiliyorsunuz. Ayrıca Lumi ışıklar 26 saate kadar yanabiliyor. Farklı renkleri de bulunan ve yıkanabilen bu ışıldayan eşofmanlar, online olarak da satın alınabiliyor.

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için: http://www.lumidukkan.com/

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *