Close

14/11/2019

Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019 (EEMKON 2019), “Kent Aydınlatmasında Gelişmeler” Oturumu, 15 Kasım Cuma saat 13:00 – 18:00 arasında gerçekleşecek.

EMO İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen “Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 2019 (EEMKON 2019)” , 14-15-16 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul’da Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde gerçekleşiyor. Yurtiçinden ve yurtdışından çağrılı ve hakem heyeti tarafından belirlenmiş bildirilerin sunulacağı EEMKON 2019, yedi ayrı sempozyumdan oluşuyor.

Biyomedikal Mühendisliği, Elektrik ve Kontrol Mühendisliği, Elektronik ve Yeni Teknolojiler Sempozyumu, Enerji Politikaları, İletişim Teknolojileri, Kent ve Elektrik, Mühendislik Eğitimi konularındaki sempozyumlar dahilinde bildiriler, panel ve forumlar yer alıyor.

“Kent ve Elektrik Sempozyumu” kapsamında ise 15 Kasım, saat 13:00 ila 18:00 arası “Kent Aydınlatmasında Gelişmeler” oturumu gerçekleşecek. Oturumun açılışı ise fransız aydınlatma tasarımcısı Roger Narboni tarafından yapılacak.

Mustafa Seven, Leyla Dokuzer Öztürk, Zeynep Elif Arık, Bülent Aslan, Zeki Kadirbeyoğlu, Nergiz Arifoğlu, Korhan Şişman ve Emre Güneş gibi isimlerin de konuşma yapacağı oturum, kent ölçeğinde aydınlatma tasarımı ile ilgili geniş bir perspektif sunmayı hedefliyor.

Ayrıntılı program ise şöyle:

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Detaylar ve tüm bilgiler için: http://eemkon.org.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir