Close

07/09/2018

DIALux Mobile uygulaması

Ücretsiz aydınlatma tasarımı uygulaması DIALux Mobile artık App Store ve Google Play Store’dan indirilebilir. Böylece, iç mekân aydınlatmasını, bir akıllı telefon ya da tabletten gerçek ürünlerle doğrudan, yerinde planlayabilirsiniz.

Yalnızca birkaç tıkla bir oda tanımlayabilir ve aydınlatma sistemini seçebilirsiniz. Bunun ardından odanın standart aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için gereken armatür sayısı ve konumlarına ilişkin sonucu hemen alabiliyorsunuz.

Planlama, üç basit adımda gerçekleştiriliyor:
1. Adım – Yeni proje oluşturun:
Oda boyutlarını belirleyin ve kullanıcı profillerinden aydınlatma için hedef değerler seçin veya bu değerleri kendiniz girin. Ayrıca yansıtma ve oda değer düşme çarpanı (bakım faktörü) gibi parametreleri de kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

2. Adım – Aydınlatmaları seçin:
Sektörün önde gelen üreticilerinin 250.000’den fazla ürününü içeren online veri tabanından doğru armatürü seçin. Armatür seçimi için kullanışlı bir arama fonksiyonu mevcut.

3. Adım – Sonuç:
Sonuç olarak ise seçilen armatürlerle planlanmış odanın zemin planı ile ulaşılan aydınlatma şiddeti ve enerji tüketimine ilişkin hesaplamanın yaklaşık sonuçları elde ediliyor.

DIALux Mobil uygulamasını App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Haber kaynağı: https://www.dial.de/en/blog/article/download-dialux-mobile-now/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir