Close

28 January 2010

Lighting Quality & Energy Efficiency

CIE 2010 Lighting Quality & Energy Efficiency Konferansı 14-17 Mart’ta Viyana’da gerçekleşiyor.

1913 yılında kurulan CIE, çeşitli konularda çalışmalara imza atan en eski ve saygı duyulan Uluslar arası Aydınlatma Organizasyonu.

Özellikle güvenliği, enerji tasarrufunu ve diğer önemli değerleri göz ardı etmeden aydınlatma yapmak üzerine yoğunlaşan organizasyon insan ihtiyaçlarını anlamak, bilimsel araştırmalar ve en son teknolojik gelişmelerle çeşitli aydınlatma setlerini oluşturmak üzerine çalışıyor.

Düzenli olarak gerçekleştirdiği konferansların sonuncusunda yani CIE 2010’da altı çizilmiş olan temalar genel olarak güvenli, daha kaliteli doğru enerji ve malzeme kullanımı gibi konular  olacak.

Tam adı CIE 2010 Lighting Quality & Energy Efficiency olan ve Viyana’da gerçekleşecek olan konferansın aydınlatma konusundaki  gelişmeleri takip etmek ve enerji tasarrufunun geldiği  noktayı görmek için kaçırılmaması gerekiyor.

Program ve ayrıntılı bilgi için:

http://vienna2010.cie.co.at/

14-17 Mart Viyana, Avusturya

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *