Close

21/09/2018

Chase the Dark, 2018

Her yıl ışık meraklıları “Chase the Dark” etkinliğinde bir araya geliyor.

Bu uluslararası aydınlatma hareketinde, katılımcılardan, güneş gezegenimizin batısına doğru yol alıp ortadan kaybolana kadar geçen 24 saatlik sürede ışığı fotoğraflayıp sosyal medyadan paylaşmaları isteniyor. Sonuçlar, aydınlatma tasarımı mesleğinin yaratıcılığını ve çeşitliliğini yansıtıyor.

Bu sene katılımcılar sanatsal ve yaratıcı yeteneklerini sergilerken, üzerine doğrudan ışık vurduğunda parlayan güvenli bir yansıtıcı sprey kullanıyor. Gün ışığında görünmeyen sprey, yıkanabilir ve kumaşa, kıyafetlere ve sert yüzeylere zararsız. Yansıtıcı spreyiniz yoksa, yansıtıcı yüzeyler ve ışığı kullanarak yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz.

LIRC üyeleri bu sene Chase of Dark’ın toplu sponsorlarını oluşturuyor.

Bir Chase the Dark etkinliğine nasıl ev sahipliği yapabileceğinizi öğrenmek için IALD Bileşen İlişkileri Koordinatörü May Schlotzhauer’e [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Katılmak ya da yerel etkinlik hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki listeden size en yakın şehirdeki yerel IALD koordinatörüne ulaşın.

Etkinliğe katılamıyor musunuz? #IALDChaseDark etiketini kullanarak sosyal medyadan fotoğraflarınızı yükleyin ve siz de eğlenceye katılın. Ayrıca bu etiketi aratarak Chase the Dark’ı canlı izleyebilirsiniz.

7 Eylül 2018 tarihi itibariyle katılımcı şehirler; (Liste değişebilir)
AVUSTRALYA
Melbourne
Sydney

KANADA
Toronto

ÇİN
Şanghay
Shenzen
Taipei

AVRUPA
Brüksel
Venedik
Zürih (IALD Alpine)

HİNDİSTAN
henüz belli değil

JAPONYA
Tokyo

MEKSİKA
Mexico City

GÜNEYDOĞU ASYA
Singapur

İNGİLTERE
Londra

ABD
Boston (IALD New England)
Chicago (IALD Midwest)
Los Angeles (IALD Southern Cali)
Minneapolis
New York City
Philadelphia
San Francisco
Seattle (IALD PNW)
Washington, DC

IALD Katılım + Bileşen İlişkileri Direktörü Kelly Ashmore ile [email protected] adresinden iletişime geçerek bir ya da daha fazla Chase the Dark etkinliğine nasıl ev sahipliği yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Chase the Dark etkinliği ile ilgili genel sorular için lütfen IALD İngiltere Yöneticisi Emma Cogswell ile [email protected] adresinden iletişime geçiniz.

Haber kaynağı: https://www.iald.org/Events/Other-Events/Chase-the-Dark-2018

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir