Close

12/01/2010

BUILDIST Fuarı

Tarih: 30 Eylül – 03 Ekim 2010, Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy, İstanbul

Yapı sektöründe uzman Arkitera Mimarlık Merkezi ile fuarcılık alanında uzman Survey Fuarcılık’ın işbirliğiyle tasarlanan BUILDIST; Balkanlar, eski Sovyet Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde Moskova fuarından sonra ikinci büyük fuar olmayı hedefliyor. Fuar 30 Eylül – 3 Ekim 2010 tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul yatırımının önemli ülkelerinden biri olan Türkiye iç pazarda yapı malzemesi üreticilerine büyük fırsatlar sunuyor. Ayrıca Türk müteahhitlerinin dünya çapındaki başarıları ile yapı malzemesi alanında son yıllarda yerli ve yabancı firmalar tarafından yapılan geliştirme çalışmaları da yeni bir hareket sağladı. BUILDIST bu güncel gelişme ve fırsatlar ışığında yapı malzemesi üreticilerine ihtiyaç duydukları uluslararası ve profesyonel fuar ortamını oluşturmak amacıyla İstanbul’da hayata geçiriliyor.

Fuarlarda katılımcılar kadar ziyaretçilerin de önemine inanan Arkitera ve Survey bu konuda geçmişten gelen bir benzerliğe de sahipler. Bakış açıları aynı noktalarda kesişen Arkitera ve Survey BUILDIST 2010’da katılımcı firmalar için ziyaretçi yani müşteri potansiyeli yaratarak fuardan gerçek anlamda fayda yaratılmasını sağlayacak.

Daha fazla bilgi için :

www.buildist.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir