Close

03/06/2009

Brilliant Türkiye’de

tech-lighting-kitchen-1Alman menşeli dekoratif aydınlatma şirketi Brilliant Türkiye’de… Brilliant Aydınlatma, İthalat, İhracat ve Ticaret adıyla kurulan ve yüzde yüz yabancı sermayeli şirketin ilk ürünlerini ise Koçtaş Mağazaları satacak.

Brilliant AG aile şirketi olarak kurulmuş bir aile firmasıyken bugün yıllık ciroso 65 milyon euro olan İngiliz National Lighting Company kontrolünde bir aydınlatma şirketi.

Brilliant Aydınlatma Türkiye ise işe İstanbul Sarıgazi’de Balnak Lojistik’in tesislerinde hem yönetim merkezi hem de depo kiralayarak başladı, Philips’ten transfer edilen Ahmet Kerestecioğlu firmanın ülke müdürlüğünü üstlendi.

Kerestecioğlou firmanın Türkiye pazarına girmesinde Koçtaş’ın teşviklerinin büyük payı olduğunu belirtiyor. Genç tüketicilerin modern aydınlatma ürünlerine olan merakı de firmayı ülkeye çeken başlıca nedenlerden.

Firmanın ürünleri Nisan ayının sonundan itibaren Koçtaş mağazaları aracılığıyla tüketicilerle buluşacak.

2 Comments on “Brilliant Türkiye’de

Esin Özlü
20/11/2020 - 19:28

Ankara ankamal Koçtaş mağazasından bir aydınlatma ürününüzü satın aldım , cam kısmı kırıldı,parça satın almak istiyorum.
Sizinle iletişime geçmek istiyorum, teşekkür ederim.

Emre Güneş
24/11/2020 - 13:11

Esin hanım,

Haber 2009 tarihli. Şirketin şu andaki güncel durumunu da bilemiyoruz. Ancak bu haber üzerinden kendilerine ulaşamazsınız. İletişim bilgilerini bulmaya çalışmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir