Close

22 August 2011

Aydınlatma sektörü Dubai’de buluşuyor…

Aydınlatma sektörünün önemli 180 şirketi, aydınlatma ile ilgili son yenilikleri ve trendleri sergilemek için -bu sene 6.’sı gerçekleşecek- Light Middle East (Orta Doğu Aydınlatma Tasarımı ve Teknolojileri Fuarı)’de bir araya geliyor. Etkinlik Dubai Uluslar Arası Fuar ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. 12 – 14 Eylül 2011 tarihleri arasında

Messe Frankfurt tarafından düzenlenen Light Middle East, Orta Doğu’daki aydınlatma enstitüsünün en önemli toplantı noktalarından biri. Etkinlik; sektörün profesyonellerine, aydınlatma sektöründe dünya genelindeki son gelişmeleri ve teknolojileri yakından görme şansı veriyor.

Orta Doğu bölgesinin mimari, kurumsal, perakende, sahne, iç ve dış mekan aydınlatma konularında önde gelen fuarı olan Light Middle East, sektör için benzersiz bir buluşma platformu. Katılımcı firmaların birbirleriyle bağlantı kurabildikleri, sektörün önemli müşterileri, uzmanları, önde gelen aydınlatma tasarımcıları ve hem kamu hem de özel projelerden sorumlu mimarlarıyla tanışma fırsatı buldukları bir etkinlik.

Light Middle East 2011 kapsamında düzenlenecek olan ‘Light Insight Arabia’ konferans programı, bölgedeki Arap projelerinde kullanılan akıllı aydınlatma tasarımlarına odaklanarak, sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Program süresince sürdürülebilir aydınlatma çözümleri ve enerji verimliliği tartışılacak.

www.messefrankfurt.com

www.lightme.net

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *