Close

24/02/2020

Signify Light&Building 2020’ye katılmama kararı aldı

Korona virüsü hayatın akışını etkilemeyi sürdürüyor. Bir yandan her geçen gün yeni ülkelerde virüs vakalarının çıktığını duyuyoruz, diğer yandan uluslararası bir çok etkinlik iptal ediliyor.

Sektörün en önemli fuarlarından Light&Building 2020 için de bir süredir dedikodular devam ediyordu. Ancak organizatör Messe Frankfurt, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı basın bülteni ile herhangi bir iptal durumu olmadığını ve gerekli tüm önlemlerin alındığını bildirmişti.

Dedikodu kazanı ise çalışıyor, bazı büyük markaların fuara katılmaktan vazgeçtiği ancak duyurulmadığı konuşuluyordu. Ve bugün Signify, web sitesinden yayınladığı basın bülteni ile Light&Building 2020’ye katılmama kararı aldığı açıkladı.

CEO, Eric Rondolat imzalı açıklama şöyle:

Müşterilerimizle tanışmayı ve Light + Building’deki en yeni yeniliklerimizi sunmayı dört gözle beklesek de, konuyu kontrol altına almak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz ve partnerlerimizin sağlık, güvenlik ve refahı bir numaralı önceliğimiz olmaya devam ediyor.

Signify’ın basın bülteni tüm bu dedikoduların tekrar alevlenmesine sebep olacak. Korona virüsü ile ilgili durum ise her geçen gün daha ciddi hale geliyor. Önümüzdeki her gün başka gelişmelere de açık gibi duruyor. Herkesin aklındaki asıl soru ise şu: Katılsak bile acaba fuar her zamanki gibi başarılı olabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir