Close

24 February 2020

Light&Building 2020, Eylül ayına ertelendi. Yeni tarih açıklandı

Bugün Signify’ın Light&Building 2020’ye katılmama kararını paylaşmış, dedikoduların bu haber ile arttığını da eklemiştik.

Saat 20:33’te elimize geçen basın bülteni ile Messe Frankfurt, Light&Building 2020’nin ertelendiğini ve Eylül ayında gerçekleşeceğini açıkladı. Henüz net tarih belli olmamak ile beraber, Eylül ayı ortası veya sonuna doğru olacağı bilgisi paylaşılmış.

Avrupa’da koronavirüsün artan yayılması ve yoğun istişareler sonrasında Messe Frankfurt, Light + Building’i ertelemeye karar verdi. Dünyanın önde gelen aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi fuarı şimdi 2020 yılının ortası ile sonu arasında Frankfurt am Main’de düzenlenecek. Uluslararası ticaret fuarı ortakları, ZVEI ve ZVEH, da bu kararı destekliyor.

Yukarıda özet ile paylaşılan Basın Bültenine şu linkten ulaşabilirsiniz:

Güncelleme (26.02.2020):

Yeni tarih 27 Eylül – 02 Ekim olarak belirlendi. Messe Frankurt Türkiye, mail yolu ile sektör temsilcilerine bilgilendirme yaptı.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *