Close

10 February 2011

Lighttech 2011

Senexpo Uluslararası Fuarcılık’ın organize ettiği Lighttech 4. Uluslararası Elektrik Aydınlatma ve Tesisat Fuarı için geri sayım başladı. 31 Mart – 03 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarın mekan sahipliğini CNR Expo fuar alanı yapıyor.

Elektrik ve aydınlatma sektörünün Avrasya’daki en önemli buluşma noktası olma iddasındaki Lighttech, bu yıl da sektörünün öncü firmalarını bir araya getirerek on binlerce ziyaretçiyi ağırlamayı planlıyor. Ligthtech, sektördeki en yeni teknolojilerden haberdar etmenin yanı sıra, yurt içinden ve yurt dışından katılacak şirketler için hem yeni pazarlara aracı olan, hem de yeni iş anlaşmalarına imza atılmasını sağlayan bir platform görevi üstleniyor.

Fuar; elektrik aydınlatma, led aydınlatma ve enerji bölümlerinden oluşuyor. Bu kapsamda şehir, meydan, yol, bahçe, havuz aydınlatma çözümleri ile aydınlatma ve dekorasyon ihtiyaçlarına karşılık gelecek her türlü iç dış aydınlatma ürününü, tasarruflu ve çevreci ürünleri, konfor ve güvenlik sağlayan bina otomasyon ve elektrik malzemeleri ürünlerini, dekoratif ve pratik ürünleri ilgilisiyle buluşuyor.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *