Close

10/02/2011

Lighttech 2011

Senexpo Uluslararası Fuarcılık’ın organize ettiği Lighttech 4. Uluslararası Elektrik Aydınlatma ve Tesisat Fuarı için geri sayım başladı. 31 Mart – 03 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarın mekan sahipliğini CNR Expo fuar alanı yapıyor.

Elektrik ve aydınlatma sektörünün Avrasya’daki en önemli buluşma noktası olma iddasındaki Lighttech, bu yıl da sektörünün öncü firmalarını bir araya getirerek on binlerce ziyaretçiyi ağırlamayı planlıyor. Ligthtech, sektördeki en yeni teknolojilerden haberdar etmenin yanı sıra, yurt içinden ve yurt dışından katılacak şirketler için hem yeni pazarlara aracı olan, hem de yeni iş anlaşmalarına imza atılmasını sağlayan bir platform görevi üstleniyor.

Fuar; elektrik aydınlatma, led aydınlatma ve enerji bölümlerinden oluşuyor. Bu kapsamda şehir, meydan, yol, bahçe, havuz aydınlatma çözümleri ile aydınlatma ve dekorasyon ihtiyaçlarına karşılık gelecek her türlü iç dış aydınlatma ürününü, tasarruflu ve çevreci ürünleri, konfor ve güvenlik sağlayan bina otomasyon ve elektrik malzemeleri ürünlerini, dekoratif ve pratik ürünleri ilgilisiyle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir