Close

21 September 2010

IALD Uluslararası Aydınlatma Tasarımı Ödülleri

Bu yıl Uluslurarası Aydınlatma Tasarımcıları Derneği tarafından 28.si düzenlenen IALD uluslararası aydınlatma tasarımı ödülleri yarışmasına katılım için başvurular devam ediyor. Yarışma çeşitli ülkelerden katılmak isteyen aydınlatma tasarımcılarına açık. Önceki senelerde daha ileride olan son katılım tarihi bu sene öne çekildi. Ekim’in 15’inde başlayan başvurular 29’unda bitiyor.

Eserler 7 kategoride değerlendiriliyor. Herkesin bireysel olarak katılarak kendini temsil ettiği yarışmaya katılmamak için bir nedeniniz yok. Aydınlatma dünyasının içinde önemli bir yere sahip olan yarışmaya katılımız dahi pek çok aydınlatma üreticisinin ve tasarımcısının aklında imzanızı bırakmanız için yeterli.

Katılımcılar  yarışmaya; 1 Haziran 2009’da inşası tamamlanmış olan kalıcı aydınlatma çözümleri ile katılabilirler.

Sorularınız için: [email protected]

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *