Close

11 September 2019

Elektrikli ve elektronik atıklar otizmli çocuklar için geri dönüştürülüyor

18-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak IstanbulLight, 12. Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve KongresiAGİD – Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği ve Tohum Otizm Vakfı ile birlikte başta aydınlatma olmak üzere elektrikli ve elektronik atıkların geri dönüşümü konusunda bilinç yaratmak ve insanları harekete geçirmek üzere harekete geçti.

‘Otizmin Farkındayız Geri Dönüşümle Yanınızdayız’ sosyal sorumluluk kampanyası ile Fuaye alanında oluşturulan ‘’Atık Toplama Alanına’’ yanında en çok atık getiren iki kişiye sürpriz hediyeler verilecek.

Fuar alanına gelirken yanınızda Elektrikli ve Elektronik Atıklarınızı getirmeyi unutmayın, siz de otizmli bir çocuğun eğitimine katkı sağlayın.

www.agid.org.tr

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *