Close

16/10/2019

[d]arc awards 2019 jürisi

Bu yıl, jüri heyeti tamamen Women In Lighting elçilerinden oluşuyor.

Jüri heyetlerimize her zaman yüksek oranda kadın aydınlatma tasarımcılarını dahil ettik, ancak bu yıl Women In Lighting hareketini (www.womeninlighting.com) gönülden desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Women In Lighting, aydınlatma tasarımı alanında çalışan kadınların bir araya geldiği ilham verici bir dijital platform. Onların tutkularını ve başarılarını teşvik etmeyi, kariyer yollarını ve hedeflerini anlatmayı, çalışmalarını takdir etmeyi ve dolayısıyla aydınlatma topluluğundaki kadın profilini yükseltmeyi amaçlıyor.

Jüri, proje kategorileri için kısa listelerini seçtikten sonra oylama, 22 Ekim’den itibaren tüm bağımsız mimari aydınlatma tasarımcılarına ve ışık sanatçılarına açılacak ve böylece bu, dünyada meslektaşların birbirini seçtiği tek aydınlatma tasarımı ödülü olacak.

Ürün kategorileri doğrudan çevrim içi oylanacak, böylece aydınlatma tasarımcıları son on iki ay içerisinde en sevdikleri ürünler için oy kullanabilecek.

Oylarınızı www.darcawards.com adresinde, 22 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Ödül gecesi “[d]arc night” 5 Aralık’ta Londra’da gerçekleşecek.

Oy veren tüm bağımsız aydınlatma tasarımcıları, geleneksel ödül töreni protokolünü ters yüz ederek “[d]arc night”a ücretsiz katılmaya hak kazanacaklar.

Lütfen dikkat: Talep nedeniyle sadece oy veren aydınlatma tasarımcıları ve ışık sanatçıları ücretsiz biletlerden yararlanabilir. Oy kullanmazsanız, ücretsiz bilet alamazsınız. Aydınlatma tedarikçileri ve oy vermeyenler ücrete tabi olacaktır.

Ödül töreni, bütün gece ikram edilecek ücretsiz sokak lezzetleri ve içecekler, üretici ortaklarla birlikte çalışan aydınlatma tasarımcılarının aydınlatma enstalasyonları ve tamamen farklı bir sunum formatıyla bambaşka bir gece olacak.

Unutmayın: Oylama 22 Ekim’den önce başlamıyor.

Ürün girişleri 20 Ekim gece yarısına kadar yapılabiliyor.

Haber kaynağı: https://darcawards.com/judging/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir