Close

05 March 2014

Bu lamba şaplak atmanızı istiyor!


PLDSaplakLambaDokunmatik lamba konseptlerinin tutkunuysanız ancak aydınlatma donanımlarınızla ilgili biraz daha fazla risk arıyorsanız bizler düşlerinizin belki de “fantazilerinizin” lambasına sahibiz. “Şaplak at” isimli lambada, Londra kökenli sıra dışı sanatçı Joseph Begley, lambanın faydalarını erotik bir görünümle birleştiriyor.

İnsan kalçasına benzeyen mekanizma büyük bir özenle silikondan yapılmış. Lamba dokunulmak için adeta yalvarıyor ve insan teması halinde ödül olarak ışık veriyor. Ona dokunun, sıkın ya da bir şaplak atın ve görkemli ışığın ortaya çıkışını görün. Biz “Işık! Ol!” çağrısını orta şiddetli “şaplakla” öneriyoruz.

Eğer NSFW donatımı hayranlarındansanız; sınırlı sayıda sadece 50 adet üretilen bu lambalar için başkaları satın almadan önce hemen harekete geçmelisiniz.

Haber Kaynağı: http://www.huffingtonpost.com/2014/03/04/slap-it-lamp_n_4892106.html?&ncid=tweetlnkushpmg00000067

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *