Close

01/12/2017

Aydınlatma ve Gelecek. Şimdi! Konferansı

Ağustos Teknoloji tarafından düzenlenen “Aydınlatma ve Gelecek. Şimdi!” konferansı 13 Aralık Çarşamba günü, Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek. Sektörün önde gelen mimar, iç mimar, aydınlatma tasarımcıları ve aydınlatma profesyonellerini aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen etkinlikte katılımcılar aydınlatmanın geleceğine şekil verecek teknoloji ve yaklaşımlar ile tanışma fırsatı bulacaklar.

LED ile beraber büyük bir dönüşüm geçiren aydınlatma sektörü, dijitalleşen ışık sayesinde bir çok farklı alan ve disiplinden beslenir ve katkı verir hale geldi. Bu etkileşim ise uzay teknolojisi gibi duran bir çok kavramın günlük dilde kullanıldığı bir ortam yarattı. Nesnelerin interneti, Beacon, Akıllı Şehirler, Sanal Gerçeklik, Indoor Positioning (İç Mekan Konumlaması) gibi kavramlar sürekli ifade edilmek ile beraber tam olarak anlaşılamayan ve açıklanmayan nesnelere dönüştü.

İşte “Aydınlatma ve Gelecek. Şimdi!” konferansı bir yandan tüm bu kavramları yapı sektörü profesyonelleri için anlaşılır bir halde sunmaya çalışacak diğer yandan ise gelecek gibi görünen bu kavramların bugün uygulanabilirliklerini örnekler ile beraber sunacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek konferans ile ilgili detayları öğrenmek ve kayıt olmak için agustos.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir