Close

14/04/2023

ATMK; 11. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu”, 2 Kasım 2023

2001 yılında her iki yılda bir ve farklı bir şehirde düzenlenmesi amaçlanarak ATMK-TMMOB EMO iş birliği ile yapılandırılan “Aydınlatma Sempozyumu”nun ilki İzmir’de gerçekleştirildikten sonra ikincisi Diyarbakır’da, üçüncüsü de Ankara’da yapıldı. Daha sonra sürekli EMO İzmir Şubesi tarafından sahiplenilip, iki yılda bir gerçekleştirilen “Elektrik Tesisat Ulusal Kongresi” kapsamında düzenlenmeye başlandı.

Bu yıl da “XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu (XI. AYSEM)”1-3 Kasım 2023 tarihlerinde EMO-Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek olan “7. Elektrik Tesisleri Ulusal Kongre ve Sergisi” kapsamında 2 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Kongre ile eşzamanlı olarak düzenlenecek sergide önceki etkinliklerde olduğu gibi sektörün önemli firmalarının katılımıyla teknolojik ürünler ve gelişmeler katılımcıların dikkatine sunulacak.

Aydınlatma Türk Milli Komitesi, aydınlatmanın öneminin ve gerekliliğinin ortaya konulabilmesinde katkı sağladığına inandığı Sempozyuma önem veriyor ve büyük bir istekle katkı sağlamaya devam ediyor.

Kongrenin ana temasına uygun olarak “Geleceğin Aydınlatma Sistemleri ve Dijitalleşme” olarak belirlenmiş olan XI. Ulusal Aydınlatma Sempozyumu’nun konu başlıkları, bildiri takvimi ve diğer detaylar için tıklayınız.

Bildiri son gönderim tarihi; 02 Haziran 2023.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir