Close

19 June 2015

Arzu Kaprol’ün tasarımlarında “fiber ışığı”

FiberOptik1Vodafone Türkiye tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde modacı Arzu Kaprol “Yaşamın Kaynağı” teması ile “dijital” bir defile gerçekleştirdi.

Kaprol, dijital-teknolojik gelişmelerin günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğuna ve bu gelişimin, tasarımın her alanında olduğu gibi moda dünyasında da kendine yer bulduğuna inanıyor.

FiberOptik2Defilede, tasarımlarda yer verilen fiber optik kablolar yine günümüz teknoloji dünyasının en güzel moda yansımalarından birini oluşturdu. Organizasyonda tasarımları Arzu Kaprol’e ait olan elbise, ceket, bolero ve kemer üzerinde fiber optik kablolar kullanıldı. Bu kablolar karanlıkta kendilerini, ayrıca sahneyi aydınlatan elbise, ceket, bolero ve kemer gibi tasarımlarda kullanıldı.

Website | + posts

pldturkiye.com, 2005 yılında yayın hayatına başlayan PLD Türkiye dergisinin resmi sitesidir. Amacı mimari aydınlatma tasarımı kültürünün gelişmesi için ışıkla ilgili tüm haber, proje, etkinlik, iş olanağı, ürün ve firmalara yer vermektir. 2018 yılı itibariyle, PLD Türkiye dergisi basılı olarak yayınlanmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *