Close

19/01/2018

ArchIST Awards for Interior Design kazananları Londra Tasarım Haftası’na gidiyor

ArchIST Awards for Interior Design yarışmasının ödülü Londra Tasarım Haftası gezisi olarak açıklandı. 5 kategorinin kazananları, Alligator sponsorluğunda, 2 gece 3 günlük Londra gezisine katılacaklar.

ArchIST; marka adını İstanbul’dan alan, ülke ölçeğinde katılıma açık olan ve dünyada ses getirmeyi hedefleyen bir yarışma. İlk yılın teması ‘Kent Yaşamı ve Kültür Disiplinleri’. Yarışmanın kategorileri: Yaşam alanı, Çalışma alanı, Alışveriş alanları, Ticari konaklama alanları, Eğitim ve kültür alanları.

Güçlü jürisi ve organizasyon komitesi, Londra Tasarım Haftası Gezisi ödülü, Swissotel’de düzenlenecek ödül töreni ve gala gecesi ile dikkat çeken ArchIST, Türkiye’nin tek İç Mimarlık Yarışması. İlgili tüm detaylara ulaşmak ve uygulanmış iç mekan projeleri ile yarışmaya katılmak için adres: archist.mimarsiv.com

5 kategoride kısa listeye kalan projeler sergisi 29-30 Mart’ta Swissotel’de yer alacak. Yarışmanın ödül töreni ve gala gecesi de 30 Mart’ta yine Swissotel’de düzenlenecek özel bir davette gerçekleşecek.

ArchIST Awards for Interior Design yarışma jürisi şu isimlerden oluşuyor; Tasarımcı Aziz Sarıyer, Tasarımcı Ayşe Birsel, Mimar Mustafa Toner, İç Mimar Cem Kocacıklıoğlu, Mimar Seyhan Özdemir, İç Mimar Hakan Ezer, Prof. Meltem Eti Proto ve Mimari Fotoğrafçı Ali Bekman.

ArchIST Awards for Interior Design organizasyon komitesindeki isimler ise şu şekilde; Ali Doruk (Net Mimarlık-kurucu), Aslı Sekmen (MIMARSIV-kurucu ortak), Bülent Ayberk (Akademisyen-İç Mimarlar Odası İst.Şb.Bşk.), Dicle Aslan (Net Mimarlık-proje mimarı), Görkem Volkan (GVDS kurucu), Hakan Sekmen (Sekmen+Partners-kurucu), İlkay Öngün (MIMARSIV-kurucu ortak) ve Jale Kulin (Jale Kulin İç Mimarlık-kurucu).

Yarışma ile ilgili tüm bilgiler için: archist.mimarsiv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir